Peníze jsme již odeslali. Co dál?
Informace týkající se čerpání peněz z úvěru a způsobu splácení jsme si společně dojednali v úvěrové smlouvě. V ní najdete všechny detaily, které pro hladký průběh čerpání a splácení potřebujete.
Automatické splátky bez starostí
O nastavení pravidelných splátek se nemusíte starat, začnou automaticky odcházet v měsíci následujícím po prvním čerpání peněz. A to díky již nastavenému svolení k inkasu na Vašem účtu u České spořitelny. Pamatujte vždy prosím na to, aby byl na Vašem platebním účtu dostatek financí.
Účelové použití peněz
Doložení, na co jste prostředky z úvěru použili, můžete jednoduše provést přes naše webové stránky. Seznam všech podmínek společně s termínem, do kdy je třeba podmínky splnit, najdete v úvěrové smlouvě.
George Vám usnadní čas i námahu
George Vám pomůže při komunikaci s bankou a úřady nebo při čerpání benefitů u Vaší zdravotní pojišťovny. V Georgi můžete pohodlně a bezpečně:
- kdykoli se podívat na aktuální stav úvěru,
- prohlížet a archivovat důležité dokumenty ke svému úvěru,
- změnit e-mail nebo kontaktní adresu,
- sjednat nové stavební spoření či nový úvěr od Buřinky.
Nemáte George? Navštivte kteroukoli pobočku České spořitelny, kde Vám pomůžeme s jeho zřízením.